сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Руска манекенка бара сексуален партнер за во карантин

ФОТО: Руска манекенка бара сексуален партнер за во карантин

Руската манекенка Марија Лиман, која привлече внимание на Светското фудбалско првенство во 2018 во Русија. Речиси две години подоцна, таа повторно е во центарот на вниманието.

Марија сега бара маж кој би сакал да биде во изолација со неа.

Марија по фудбалското првенство се пресели во Лондон, каде ја затекна пандемијата на коронавирус.

„Барам симпатичен, сексуален партнер кој не е заразен со коронавирус и кој ќе биде изолиран со мене наредните три месеци за да се забавуваме во карантин“, објави таа на Инстаграм под фотографијата на која направила сексуална поза, а каде ја следат половина милион луѓе.

Во друг пост, таа повика „храбар, згоден човек“ за да ја спаси од пандемијата.

„Оваа заспана убавица го чека својот принц во заробеништво. Каде е тој храбар, згоден човек кој ќе го победи вирусот и ќе ме спаси? Побрзајте“, напишала таа.

Коронавирус