среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Розга им го покажа задникот на Грците

ФОТО: Розга им го покажа задникот на Грците

Зошто летото не трае вечно, се запрашала хрватската пејачка Јелена Розга во описот на фотографијата од нејзиниот одмор од Грција.

Таа со своите обожаватели објави фотка на која позира, а во преден план е нејзиниот совршен задник.

 

View this post on Instagram

 

Just another day in paradise…? #mykonos #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Инаку таа ужива на монденскиот остров Миконос, кој летово за своја дестианција ја избраа и наши познати личности.

Погледнете ја фотката на Розга:

 

View this post on Instagram

 

Zasto ljeto ne traje vjecno… ❤️#jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Коронавирус