сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 55
home Познати

ФОТО: Роналдо се пофали со фотографија со неговата девојка, а многумина останаа во шок поради нејзиниот задник

ФОТО: Роналдо се пофали со фотографија со неговата девојка, а многумина останаа во шок поради нејзиниот задник

Пред само два месеци, познатиот фудбалер Кристијано Роналдо доби уште две деца.

Овој пат, нив не ги роди сурогат мајка, туку неговата девојка Георгина Родригез.

Роналдо денеска се пофали со фотографија на која ужива со неа, а многумина коментираа за нејзиниот задник.

Која беше причината, погледнете во галеријата:

??❤️☀️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

G☀️☀️D M ??R N ? N G #GioTime

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

??‍♂️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

G o o d v i b e s ☯️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Најнови вести

Коронавирус