вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 243
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Велес

home Познати

ФОТО: Роналдо негираше дека се венчале, Георгина веднаш се разголе

ФОТО: Роналдо негираше дека се венчале, Георгина веднаш се разголе

После само два дена откако Роналдо ја негираше веста дека тајно се венчале со Георгина Родригез, аргентинската моделка се реши да го прекине молкот.

25-годишната убавица не излезе со официјална изјава во врска со објавените информации за наводната венчавка со португалскиот фудбалер, туку објави една жешка фотографија на социјалната мрежа на Инстаграм.

Во топлес издание му „покажа“ на Кристијано Роналдо дека треба да побрза со свадбената серемонија.

Парламентарни избори 2020