сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 78
home Познати

ФОТО: Роби Вилијамс стана татко, објавената фотографија шокираше многумина

ФОТО: Роби Вилијамс стана татко, објавената фотографија шокираше многумина

Роби Вилијамс и неговата сопруга Аида Филд станаа родители по трет пат.

Парот утрово објави на Инстаграм фотографија која шокираше многумина, доколку се земе во предвид дека Аида не била бремена.

Имено, тие станале родители благодарение на сурогат мајка, а сопругата на Роби објави куса порака.

-Чувавме многу посебна тајна. Добредојде Колет (Коко) Жозефин Вилијамс, напиша таа.