петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 106
home Познати

ФОТО: Рита Ора со своето секси издание ги провоцира мажите, но сега многумина не можеа да ја препознаат во костим за капење

ФОТО: Рита Ора со своето секси издание ги провоцира мажите, но сега многумина не можеа да ја препознаат во костим за капење

Рита Ора популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, но најновите фотографии кои се појавија на интернет ги разочараа нејзините фанови.

Таа е „уловена“ во костим за капење на базен во Франција, а папараците забележаа дека таа малку се здебелила.

Рита качила неколку килограми, но не е ништо драстично, па и понатака изгледа подеднакво атрактивно, погледнете.

Коронавирус