понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 158
home Познати

ФОТО: Рита Ора и Емили во минијатурно бикини- поставија нов тренд за летово

ФОТО: Рита Ора и Емили во минијатурно бикини- поставија нов тренд за летово

Манекенката Емили Ратајковски е се освен срамежлива, и често знае да изненади со стајлингот, па тоа го направи и овојпат појавувајќи се во минијатурно бикинии во златно – жолта боја, а набрзо и се придружи и пејачката Рита Ора.

Емили моментално ужива на плажите во Грција, а освен што предизвика внимание поради минијатурното бикини, тука ие и нејзиниот веренички прстен со огромен „камен.

Нема сомнение дека овој костим за капење набрзо ќе стане најбаран помеѓу дамите, откако го носеа вакви ѕвезди.

Едниствена разлика помеѓу бикинито на Рита Ора и Емили е нијансата на боите.

Најнови вести

Коронавирус