понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 83
home Познати

ФОТО: Рита Ора гo запали Интернетот со нова разголена фотографија

ФОТО: Рита Ора гo запали Интернетот со нова разголена фотографија

Познатата пејачка со албанско потекло, Рита Ора ги запали социјалните мрежи со последните објавени фотографии на социјалната мрежа на Инстаграм.

Атрактивната пејачка на нив позира во проѕирен градник, а за неполни 24 часа фотографиите собраа скоро половина милион лајкови.

View this post on Instagram

Tell em I’m busy. Being an antisocial weirdo. Brb.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Коронавирус