сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 69
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Ријана во провидна долна облека го помати умот на мажите

ФОТО: Ријана во провидна долна облека го помати умот на мажите

Славната пејачка Ријана е една од најзгодните пејачки во поновата историја која плени со својот сексапил и стил на облекување каде и да се појави.

На својот Инстаграм профил таа објави неколку провокативни фотографии во долна облека, а фановите веднаш ја преплавија со илјадници коментари.

Ријана откако позираше во секси провидна долна облека и им го помати умот на мажите, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

got @savagexfenty on your holiday wishlist? Cop some and get ready for more styles coming DECEMBER 5th!!

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on