вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 130
home Познати

ФОТО: Ријана не престанува да провоцира, објави жешки фотографии од базен

ФОТО: Ријана не престанува да провоцира, објави жешки фотографии од базен

Популарната пејачка Ријана на социјалните мрежи објави неколку жешки фотографии со што предизвика вистинска бура на социјалните мрежи.

Направените фотографии во базен, покажуваат дека популарната пејачка е во топ форма и многу провокативна.

Нејзините облинии и костимот за капење оставија простор за имагинација, при што причинија вистински земјотрес на социјалните мрежи.

Ријана моментално се одмара од музиоката, притоа посветувајќи му внимание на својот нов бизнис, односно линија на наочари наречени „ Fenty Beauty “.

Коронавирус