петок, 22. ноември 2019. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Ријана насмеана во прегратките на омилениот фудбалер

ФОТО: Ријана насмеана во прегратките на омилениот фудбалер

Популарната пејачка е голем фан на Месут Озил, па посетата во Лондон ја искористи да се сретне со него.

Ријана на социјалните мрежи се пофали со заедничка фотографија со Германецот.