среда, 8. јули 2020. Вести денес: 132
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Ријана насмеана во прегратките на омилениот фудбалер

ФОТО: Ријана насмеана во прегратките на омилениот фудбалер

Популарната пејачка е голем фан на Месут Озил, па посетата во Лондон ја искористи да се сретне со него.

Ријана на социјалните мрежи се пофали со заедничка фотографија со Германецот.

 

Парламентарни избори 2020