понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 81
home Познати

ФОТО: Ретко имаат можност да ја видат во вакво издание, Анастасија изненади со новата објава

ФОТО: Ретко имаат можност да ја видат во вакво издание, Анастасија изненади со новата објава

Анастасија Ражнатовиќ не се срами да покаже како изгледа без шминка и е полна со самодоверба.

Таа уште еднаш доби пофални зборови од обожавателите откако се фотографираше во опуштено издание и сликата ја постави на Инстаграм.

Пејачката била на прошетка со другарка, и покажа како изгледа без шминка и во спортска комбинација.

Локални избори 2021