сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 70
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Разголената фотка на Џенифер Лопез за три часа доби милион и 600.000 лајкови

ФОТО: Разголената фотка на Џенифер Лопез за три часа доби милион и 600.000 лајкови

Пеесетгодишната Џенифер Лопез одамна докажа дека нејзиниот изглед е резултат на добра генетика и редовен трнинг.

Фотографијата која таа ја објави на Инстаграм од Израел, за време на турнејата “It’s mz party tour” и концертот во Тел Авив во првите три часа доби милион и 600.000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

Mediterranean. 🌊

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on