вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 78
home Познати

ФОТО: Раперот Девито фатен без маска, еве како изгледа

ФОТО: Раперот Девито фатен без маска, еве како изгледа

Раперот Девито од почеток на својата кариера е познат по фантомката која ја носи.

Со белата фантомка тој се појавува на настапи, во емисии, видео спотови, како и на јавни настани.

Малкумина знаат кој е неговиот вистински идентите, а екипата на Папарацо лов сега го разоткрива.

Раперот бил фотографиран во една белградска населба каде живее.

 

 

Коронавирус