недела, 2. април 2023. Вести денес: 27
Во живо

Панел дискусија на ВМРО-ДПМНЕ на тема „Извештај на Стејт Департментот: Сериозна владина и судска корупција“

home Познати

ФОТО: Раката и беше откината до рамото- Српската водителка за прв пат ја покажа по несреќата

ФОТО: Раката и беше откината до рамото- Српската водителка за прв пат ја покажа по несреќата

Српската водителка Деа Џуричевиќ на 7. Февруари доживеа страшна несреќа кога автобус и ја откина раката во сообраќајка.

Таа по неколку часовна операција, и по повеќе недели во болница, излезе целосно опоравена, а сега покажа и како изгледа нејзината рака.