среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 96
home Познати

ФОТО: Рада Манојловиќ брутално секси

ФОТО: Рада Манојловиќ брутално секси

Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните, најатрактивните и напосакувани пејачки на регионалната фолк сцена. Нема нешто што не и стои, па што и да облече ја прави привлечна, пожелна секси… особено ако тоа е кусо мини кое ги истакнува сите облини, долгите нозе и нејзините голи бедра, секогаш насмеаната и ведра Рада, прави низ главата да ви минат илјада грешни мисли.
< class="wp-block-image">

Така и овој пат, кога во друштво на својата ништо помалку привлечна другарка се облекла толку оскудно, што покажува речиси се, иако ништо што не треба, не се гледа.

Рада седната со прекрстени нозе,  покажа повеќе од обично! Долгите нозе во преден план, а мазните бедра доволно разголени, за сите вкусови да бидат задоволени. Па, уште ако на тоа се додаде и другарката… ете ти дупло голо!

Најнови вести

Коронавирус