петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Први фотографии од синот на Стојанче Стоилов

ФОТО: Први фотографии од синот на Стојанче Стоилов

Ракометниот репрезентативец Стојанче Стоилов и неговата сопруга Деница се реализираа во улогата на родители на 19-ти август.

Малиот Бојан е првата среќа за младиот брачен пар, a бременоста на Деница минала без никакви проблеми.

Коронавирус