вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 29
home Познати

ФОТО: Прва покажа како ги бојадисала јајцата- Северина со синот славеше Велигден

ФОТО: Прва покажа како ги бојадисала јајцата- Северина со синот славеше Велигден

Хрватската пејачка Северина им го честиташе католички Велигден на своите обожаватели. Северина објави празнична фотографија со својот син Александар.

„Среќен Велигден. Најсреќен. Да ве служи добро здравје и цело време да ве гушкаат вашите најмили“, напишала Северина.

Пејачката вели дека максимално ги користи празниците за да помине во друштво со своето семејство и синот.

„Сепак празниците се најголемата детска радост во која Александар дефинитивно ужива, вели Северина.

 

View this post on Instagram

 

Bojamo,lijepimo,kuhamo…radujemo se Uskrsu????#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Коронавирус