четврток, 13. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Прва фотографија на Луна Џогани во новиот луксузен автомобил

ФОТО: Прва фотографија на Луна Џогани во новиот луксузен автомобил

Луна Џогани по излезот од Задруга самата себе се почасти со нов автомобил, кој вреди дури 25.000 евра. Очигледно е дека е многу воодушевена од својот автомобил, затоа што веднаш по купувањето објави фотографија и опиша колку е среќна.

Џогани, имено, сега позирала во својата нова, скапоцена машина во штикли, кратки шорцеви и со очила за сонце.

Најголемиот број на коментари стигнале од нејзините фанови, и сите коментирале само едно, колку им недостасувала: „Ни недостасуваше“, „Секогаш сме со тебе“…

 

 

View this post on Instagram

 

Uzelela sam se @inportana! 👀 zapratite i izaberite svoj model 🤟 @tasnaimasna

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коронавирус