недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

ФОТО: Протекоа нови СМС пораки на Карлеуша

ФОТО: Протекоа нови СМС пораки на Карлеуша

Овој пат не се работи за некаков скандал, овој пат Јелена Карлеуша ги објави смс пораките кои си ги праќа со својата мајка.

За што поточно се работи видете сами од фотографијата.

Коронавирус