сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 66
home Познати

ФОТО: Принцезата Шарлот го бакнува својот мал брат- кралското семејство објави први фотографии од принцот Луис

ФОТО: Принцезата Шарлот го бакнува својот мал брат- кралското семејство објави први фотографии од принцот Луис

На роденденот на принцезата Шарлот, а 2 мај, кога таа наполни три години, направени се две нови фотографии од официјалниот фотограф на Кенсингтон.

Едноставно неодоливи се принцезата Шарлот го бакнува својот мал брат.