среда, 27. мај 2020. Вести денес: 96
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Пријовиќ во провокативен комбинезон го „запали“ клубот во кој настапуваше

ФОТО: Пријовиќ во провокативен комбинезон го „запали“ клубот во кој настапуваше

Српската пејачка Александра Пријовиќ синоќа имала настап во еден клуб во Белград, а за истиот избрала сексапилен комбинезон кој ги привлече погледите на сите.

Пријовиќ до максимум ја загреала атмосферата на настапот, со својот глас, но со сигурност и со својот изглед.

Коронавирус