вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 51
home Познати

ФОТО: Пријовиќ со синот вози јахта, Филип го промени имиџот – еве како уживаат на одмор

ФОТО: Пријовиќ со синот вози јахта, Филип го промени имиџот – еве како уживаат на одмор

Српската пејачка Александра Пријовиќ заедно со сопругот Филип и синот Александар ужива во Црна Гора на одмор.

Од објавените фотографии на социјалните мрежи може да се види дека Филип ја сменил бојата на косата што му дава целосно нов изглед.

Пријовиќ покажа како ужива со синот на јахта, која тој ја „управува“.

-Капетанот и јас, напиша Александра.

 

Коронавирус