понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Пријовиќ никогаш посреќна, со емотивна порака му го честиташе првиот роденден на синот

ФОТО: Пријовиќ никогаш посреќна, со емотивна порака му го честиташе првиот роденден на синот

Пред точно една година Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиноќ станаа родители на синот Александар.

Пејачката брзо по породувањето се врати на работните обврски, а голем број обожаватели забележаа дека таа изгледа одлично.

Пријовиќ роденденот на своето прво чедо го честиташе и преку социјалните мрежи со емотивна порака со која искажа како се чувствува како мајка.

-Животе мој, среќен прв роденден. Ти благодарам за најубавата година…Те сакам, напиша Пријовиќ под објавената фотографија на која е со синот.

 

View this post on Instagram

 

Zivote moj, srecan ti prvi rodjendan! Hvala ti za najlepsih godinu dana… volim te?

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Коронавирус