сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 50
home Познати

ФОТО: Пријовиќ ја отвори сезоната, се соблече во мини бикини на јахта

ФОТО: Пријовиќ ја отвори сезоната, се соблече во мини бикини на јахта

Пејачката Александра Пријовиќ пред неколку дена отпатува на одмор, а на својот Инстаграм профил објавува фотографии кои мажите ги оставаат без здив.

Таа официјално ја отворила сезоната за капење, објавувајќи фотографии во костим за капење со кои го покажа своето совршено тело.

Александра на социјалните мрежи доби многи комплименти за својот изглед.

 

Коронавирус