понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 18
home Познати

ФОТО: Причина за славење во домот на Натали Грубовиќ – честитки пристигнуваа од сите страни

ФОТО: Причина за славење во домот на Натали Грубовиќ – честитки пристигнуваа од сите страни

Некогашната бинго девојка својот приватен живот го крие како змија нозете и ретко објавува фотографии од семејството.

Деновиве во нејзинот дома имаше голема причина за славење, а тоа е роденденот на нејзината ќерка која се вика исто како неа, Натали.

Натали наполни 3 години, а нејзината мајка објави фотографија со која ѝ го честиташе роденденот.

Коронавирус