среда, 30. септември 2020. Вести денес: 166
home Познати

ФОТО: Претесното фустанче едвај ги додржа градите на Нивес

ФОТО: Претесното фустанче едвај ги додржа градите на Нивес

Хрватската старлета Нивес Целзиус деновиве имаше настап, па се појави во провокативен фустан кој едвај и го додржа градите.

Имено Нивес облече кратко бело фустанче, а во преден план дојде нејзиното деколте.

Таа на Инстаграм сподели неколку фотографии и кратко видео на кое танцува, а се чинеше дека нејзините гради секој момент ќе излезат.

 

Коронавирус