петок, 30. септември 2022. Вести денес: 79
home Познати

ФОТО: Пред 20 години го освои светот со машки облека и фризура, а денес е убавица која заведува

Долго време ја немаше во јавноста, а сега кога се појави ги остави сите без зборови. Таа не е остарена, напротив, Натали е поубава од било кога.
ФОТО: Пред 20 години го освои светот со машки облека и фризура, а денес е убавица која заведува

Поминаа 20 години откако симпатичната Натали Имбрулија го објави својот голем хит „Torn“. Брзо стана идол на младите ширум светот.

Таа имаше кратка коса, па многу девојчиња кои ја обожаваа си ја направија таа фризура.

Долго време ја немаше во јавноста, а сега кога се појави ги остави сите без зборови. Таа не е остарена, напротив, Натали е поубава од било кога.

Денес ужива далеку помала популарност од онаа што ја имаше во 90-тите години, но мора да се признае дека за неа времето како да застанало.

Таа има 43 години и изгледа одлично.

-За својот изглед можам да се заблагодарам на мајка ми и нејзините добри гени. Исто така, често практикувам јога и пилатес. Го сакам сонцето, но внимавам на својата кожа и пијам големи количини на вода, изјави Натали кога ја прашаа за тајната на нејзината убавина.

Својата женственост некогаш ја криеше зад машка облека и фризура, а денес гордо ги покажува своите облини и виткото тело на кое и завидуваат помладите колешки.

Најнови вести

Коронавирус