сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 19
home Познати

ФОТО: Пред 15 години беше прогласена за Мис, а потоа направи пластични операции- вака изгледа денес

ФОТО: Пред 15 години беше прогласена за Мис, а потоа направи пластични операции- вака изгледа денес

Тијана Стајишиќ пред 15 годиони победила на изборот за Мис Југославија, а денес изгледа доста поинаку.

Тијана на натпреварот заземала високо шесто место, а денес изгледа поразлично,. што е резултат на бројните пластични операции на кои подлегнала.

После изборот за Мис, продолжила да се занимава со манекенство, а во 2009 година се појави и на реалното шоу Големиот Брат.

Еве како изгледа денес:

Коронавирус