среда, 28. септември 2022. Вести денес: 93
home Познати

ФОТО: Познатиот актер откри какви последици на него остави тешката сообраќајка

Како се чувствува по незгодата, Милан покажа со фотографија на Инстаграм, на која откри и какви последици оставил судирот.
ФОТО: Познатиот актер откри какви последици на него остави тешката сообраќајка

Познатиот актер Милан Васиќ пред неколку дена доживеа сообраќајна незгода. Кај Белградскате арена во верижен судир учествувал и автомобилот на Милан, кој за среќа поминал со мали повреди.

Како се чувствува по незгодата, Милан покажа со фотографија на Инстаграм, на која откри и какви последици оставил судирот. Во наредниот период ќе мора да носи ортопедска крагна.

Васиќ на фотографијата со посебни емотикони наговестил дека: што е – тука е, и дека во наредниот период ќе носи медицинска крагна.

-Сега сум океј. Како можеше да биде, добро се заврши. Господ ме погледна, поточно сите нас во тој судир не погледна. Благодарам што се грижите, напишал Васиќ.

Коронавирус