среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Познатиот актер доживеа несреќа, паднал од мотор

ФОТО: Познатиот актер доживеа несреќа, паднал од мотор

Познатиот актер за малку избегнал посериозно повреди откако вчера паднал од мотор.

Неговото паѓање го забележале папараците кои постојано го следат актерот, Бен Афлек.

Тој изгубил рамнотежа и паднал на улицата удирајќи со главата во ивичникот.

Несреќата се случила во Лос Анџелес.

Најнови вести

Коронавирус