петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Познатата водителка ја смени фризурата, нема да ја познаете

ФОТО: Познатата водителка ја смени фризурата, нема да ја познаете

Сања Кужет се смета за една од најатрактивните водителки во Србија.

Со својата харизма таа ги освои гледачите на популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“, а за обожавателите на социјалните мрежи редовно објавува фотографии, најчесто од својата работа.

Овој пат Сања направи голема промена кога станува збор за нејзинаѕа фризура, а со тоа се пофали на социјалните мрежи.

Коронавирус