сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Познатата српска пејачка заврши во полиција

ФОТО: Познатата српска пејачка заврши во полиција

Српската пејачка Љупка Стевиќ неодмна беле главна тема во медиумите откако на својот сега веќе поранешен партнер, генералот Драгиша Симиќ му ги оштети автомобилите.

Екипата на „Папарацо лов“ овој пат ја фатиле пејачката како влегува во полициска станица.

Пејачката со својот автомобил дошла до полицијата, а според пишувањата на медиумите била повикана да даде исказ.

Најверојатно исказот се однесува на нејзината претходна изјава дека поранешниот парнер бил вмешан во односи со малолетни девојки.

Коронавирус