среда, 5. август 2020. Вести денес: 36
home Познати

ФОТО: Познатата пејачка се породи пред пет месеци, а нејзиното тело никогаш не изгледало подобро!

ФОТО: Познатата пејачка се породи пред пет месеци, а нејзиното тело никогаш не изгледало подобро!

Познатата српска пејачка Марина Тадиќ (37) пред само пет месеци се породи, а денеска изгледа феноменално.

Имено, таа е позната по тоа што доста се грижи за својот изглед, но од нејзиниот изглед после породувањето се воодушевија сите.

Се чини дека пејачката после породувањето како да нема проблеми со вишокот килограми, а сосема веројатно е дека на ваквиот нејзин изглед ќе и позавидат многу жени.

Инаку, Марина се породи на 30 јануари, а на свет ја донесе ќеркичката Вера.

 

View this post on Instagram

 

My bday. 🤍

A post shared by Marina Tadic (@marinatadic_official) on

Коронавирус