петок, 30. септември 2022. Вести денес: 178
home Познати

ФОТО: Познатата манекенка и актерка без градник и проѕирна мајца се појави на протестите во Лос Анџелес

ФОТО: Познатата манекенка и актерка без градник и проѕирна мајца се појави на протестите во Лос Анџелес

Ирска Болдвин често се облекува така што привлекува внимание со своите атрибути.

Актерката и манекенка Ирска Болдвин (24) при секое појавување во јавноста привлекува внимание со своите парчиња облека бидејќи преку нив ги покажува атрибутите на своето тело.

Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер во вторникот се појавила да го поддржи движењето „Black Lives Mateer“ во Лос Анџелес.

Ирска привлекувала погледи поради тоа што не носела градник под проѕирната бела маица која што ја носела, и исто така ѝ наѕирале брадавиците.

Таа во комбинација со маицата носела фармерки и заштитна маска на лицето поради сигурност од коронавирусот.

Манекенката не била сама туку со нејзиното момче Кореј Харпер (25), со кое што често е забележувана во последно време.

Ирска исто така го поддржала движењето и на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм, каде што објавила неколку фотографии и снимка.

Најнови вести

Коронавирус