среда, 11. мај 2022. Вести денес: 42
home Познати

ФОТО: Познатата актерка го доби најубавиот новогодишен подарок, се породи на Нова година

Џесика Алба и нејзиниот сопруг објавија фотографија со новороденото синче и напишаа дека се пресреќни.
ФОТО: Познатата актерка го доби најубавиот новогодишен подарок, се породи на Нова година

Триесет и шест годишната актерка се породи на 31-ви декември 2017 и го доби најубавиот новогодишен подарок.

Нејзините две ќеркички добија братче кое ќе се вика Хејз Алба Ворен.

Џесика Алба и нејзиниот сопруг објавија фотографија со новороденото синче и напишаа дека се пресреќни.

Коронавирус