петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Познати

ФОТО: Позната македонска водителка заврши во хотел со Саша Ковачевиќ

ФОТО: Позната македонска водителка заврши во хотел со Саша Ковачевиќ

Познатата водителка Елена Стефановска објави стори на својот Инстаграм профил на кое таа е со познатиот српски пајч Саша Ковачевич на покривот на еден познат скопски хотел.

Стефановска која води забавна емисија, на покривот на хотелот најверојатно правела интервју со пејачот за нејзината емисија.

Коронавирус