вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 114
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Позната инфлуенсерка во провокативна фотосесија

ФОТО: Позната инфлуенсерка во провокативна фотосесија

Познатата инфлуенсерка Клои Фери неодамна се пофали со завидна линија што ја постигна преку вежбање и соодветна исхрана. Таа често споделува голи фотографии со своите следбеници, но овој пат отиде чекор подалеку и ја поттикна имагинацијата на нејзините машки фанови со фотографија во кадата.

Таа позираше додека лежи гола во кадата, а само со пена ги покрила нејзините интимни делови. Фотографијата што ја сподели ја снимила додека беше на годишен одмор во Дубаи. Во тоа време, таа имала хотелска бања  со огледало на таванот, па ја искористила можноста за провокативни фотографии.

Клои објави слична фотографија и минатата недела, само во различна поза. Покрај неа накратко напиша во описот:

„Кој сака да дојде да ми го истрие грбот?“

Инфлуенсерката ја следат повеќе од три милиони луѓе на социјалните мрежи и како што пишуваат странските медиуми, таа е една од најбогатите и најпопуларните британски ријалити ѕвезди.

Преку социјалните мрежи, учествата во ријалити шоуа и настапите на разни јавни настани и забави во ноќните клубови, Клои досега заработила голема сума пари.

Парламентарни избори 2020