четврток, 14. ноември 2019. Вести денес: 91
home Познати

ФОТО: Порно актерка полудела по MC Стојан

ФОТО: Порно актерка полудела по MC Стојан

Музиката на MC Стојан на сакаат многумина, ако се суди по милионските прегледи на ЈутЈуб.

Но, ретко кој очекувал дека Стојан ќе има ваков обожавател.

Порно актерката Џесика Стојадиновиќ Стоја на Твитер му обрнала внимание на MC Стојан.

-Немам ништо да додадам за политичкиот хорор кој се случува оваа недела, затоа ќе бидам тука со мојата плејлиста од MC Стојан, напишала порно актерката на Твитер.

Дали познатиот Стојке е запознаен дека има ваков обожавател и дали можеби таа е вистинската која ќе му роди три деца, како што вели во неговата последна песна, останува да видиме.