недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 54
home Познати

ФОТО: Поранешниот сопруг на Ферги и официјално во врска со атрактивната колешка

ФОТО: Поранешниот сопруг на Ферги и официјално во врска со атрактивната колешка

Актерот Џош Духамел по распадот на осумгодишниот брак со пејачката Ферги, среќата ја најде со атрактивната колешка Еизе Гонзалес. Иако за нивната романса со месеци се „шушкаше“, но сега новопечениот пар е фатен за време на викендот за романтичен состанок.

 

Парот е фотографиран на улиците на Беверли Хилс, а 28-годишната Еиза за прв пат е видена во јавноста со својот избраник.

Духамел и Ферги минатата година објавија дека се развбедуваат. Во тоа време пејачката не криеше дека разводот тешко и паднал зашто мислела оти таа и Џош ќе бидат заедно до крајот на животот. Парот има четиригодишен син, Акс Џек.

 

Коронавирус