сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 80
home Познати

ФОТО: Поранешната на Џастин Бибер е фатално секси женска

ФОТО: Поранешната на Џастин Бибер е фатално секси женска

26-годишната австралиска убавица и манекенка Сахара Реј бескомпромисно заведува и провоцира на Инстаграм со жешки фотки од летниот одмор во Мексико.

Сахара на својот Инстаграм објави разголемни фотографии со какви релативно редовно ги провоцира своите следбеници. Девојата , која пред извесно време беше во врска со пејачот Џастин Бибер е фотографирана со непознато момче за време на одморот во Мексико.

Коронавирус