недела, 31. мај 2020. Вести денес: 24
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Поранешната на Дарко Лазиќ доби изненадување од момчето пет месеци по роденденот- причината ќе се остави без текст

ФОТО: Поранешната на Дарко Лазиќ доби изненадување од момчето пет месеци по роденденот- причината ќе се остави без текст

Момчето на српската пејачка Ана Севиќ, Данијел Недељковиќ ја изненадил пејачката и ја оставил без зборови.

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, била излезена со пријателките и момчето, а после 5 месеци од нејзиниот роденден ја очекувало изненадување.
Момчето на пејачката нарачал роденденска торта, за тоа што таа на својот роденден била болна.

„Моето роденденско изненадување. Секако дека не е 20.10, но тие сакале да го надоместиме пропуштеното и ме оставија без текст, а тоа ретко се случува. „Затоа што секој ден е мој роденден“, напишала Ана на Инстаграм.

Коронавирус