вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Поранешна кошаркарка во секси бикини

ФОТО: Поранешна кошаркарка во секси бикини

Една од најдобрите екс кошаркарки во Европа во последната деценија, Србинката Милица Дабовиќ со „жешка“ фотка ги стопли своите машки фанови.

Познатата кошаркарка ги израдува своите фанови на социјалните мрежи со секси фотографија на Инстаграм.

Милица на фотката е во провокативно минијатурно бикини, фотографијата секако е направена за време на летото.

На фотката Милица позира под туж на некоја плажа, а во преден план е нејзиниот затегнат задник во супер мал танга бикини.

-Една топла слика во овие студени денови… убави сништа, напишала Милица под фотографијата.

Коронавирус