сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Поради високиот шлиц, згодната Албанка мораше да ја држи раката кај меѓуножјето

Оваа креација не е лесна за носење поради “немирните“ деколте и шлиц.
ФОТО: Поради високиот шлиц, згодната Албанка мораше да ја држи раката кај меѓуножјето

Кога славните дами ќе се одлучат за смели и разголени комбинации сфаќаат дека истите не е лесно да се носат.

Тоа се случи и на доделувањето на Греми наградите кога Рита Ора се појави во прекрасна црна тоалета со огромен шлиц.

Оваа креација не е лесна за носење поради “немирните“ деколте и шлиц.

Таа мораше да ја држи раката кај меѓуножјето за да не покаже премногу.

Коронавирус