четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 31
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ФОТО: Поради овие тетоважи меѓу нејзините гради Нејмар не можеше да и одолее на оваа секс бомба

ФОТО: Поради овие тетоважи меѓу нејзините гради Нејмар не можеше да и одолее на оваа секс бомба

Откако се раздели од Бруна Маркезине напаѓачот на Пари Сен Жермен Нејмар улови нова секс бомба.

Станува збор за 20 годишната негова сонародничка Мари Таварез која е манекенка.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on

Нивните заеднички фотографии на Инстаграм само ги потврдија сите шпекулации дека фудбалерот и манекенката се во врска.

 

View this post on Instagram

 

?a vida que eu amo? . . Bikini : @moreiabeach

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on

 

View this post on Instagram

 

?????? ???? ? @lojatalum

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on

 

View this post on Instagram

 

????? ??? … ????? ? ???? ??? ??? ???́??, ????? ? ??? ????? ? ??????, ????? ? ??? ???????? ??? ???? … ???

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on

Сепак медиумите во Бразил на големо пишуваат за ново печениот пар во земјата, а заедничката фотографија јасно го докажува тоа.

 

View this post on Instagram

 

Gratidão!! Que diaa meus amigoxx ☀️⚓️?

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on

Коронавирус