среда, 7. декември 2022. Вести денес: 155
home Познати

ФОТО: Поради ова момче се скарани Луна Џогани и Анастасија Ражњатовиќ

Се шпекулирало дека Луна наводно се гледала со Костадин и додека бил во врска со Анастасија, а таа, сепак, во шоуто „Задруга“ раскажа целосно поинаква приказна.
ФОТО: Поради ова момче се скарани Луна Џогани и Анастасија Ражњатовиќ

Анастасија Ражнатовиќ и Луна Џогани се зближија како деца, а цели 13 години биле нераздвојни пријателки. Но, пријателството заврши пред две години, а како причина се наведуваше поранешното момче на Анастасија, Костадин Терзиќ.

Се шпекулирало дека Луна наводно се гледала со Костадин и додека бил во врска со Анастасија, а таа, сепак, во шоуто „Задруга“ раскажа целосно поинаква приказна.

Како што изјавила таа, Анастасија дозволила да ги раздвои момче што во тој момент ѝ било поважно од неа.

-Таа дозволи да нè раздели личност што во тој момент ѝ била важна – маж. Не можам да кажам дека бев совршена, но мислам дека не требаше тоа да го дозволи. Ние денеска минуваме една покрај друга како да не се знаеме. Мене тоа ми е тажно, но јас не посакував така. И двете делевме буквално сè, па дури и долната облека, а утредента сме како двајца странци, раскажа Луна.

Qatar 2022