четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Популарните личности на куп – Каролина Гочева славеше роденден

ФОТО: Популарните личности на куп – Каролина Гочева славеше роденден

Нашата гордост, пејачката Каролина Гочева го прослави својот 38. роденден. Иако роденденот на Каролина е на 28. април, таа организираше предроденденска забава две недели порано. Во женско друштво, заедно со своите најблиски пријатели од шоу-бизнисот Каролина го одбележа денот.

Фотографија со порака „Среќен роденден Каролина Гочева“, на својот Инстаграм профил објави пејачката Тамара Тодевска.

Коронавирус