вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Познати

ФОТО: Популарната македонска водителка во друштво на својата ќеркичка уживаше во слободното време

ФОТО: Популарната македонска водителка во друштво на својата ќеркичка уживаше во слободното време

Во време на вонредна состојба кога најголемиот дел од времето го поминуваме дома, позитивната страна е тоа што им се посветуваме на најсаканите – семејството.

Македонската водителка своето слободно време го поминува дома со сопругот и децата.

Своите фанови на Инстаграм ги почести со една фотографија на која позира со својата ќерка Илина во секси фустан со длабок шлиц.

Коронавирус