понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 5
home Познати

ФОТО: Понеделнички со Ванда, сопругата на ѕвездата на ПСЖ повторно ги испровоцира фановите

ФОТО: Понеделнички со Ванда, сопругата на ѕвездата на ПСЖ повторно ги испровоцира фановите

Позната по многу објави на Инстаграм каде има милионска бројка на следбеници, Ванда со понеделнички „момент“ на социјалната мрежа.

Сопругата на Икарди одново со „провокација“ за фановите, понеделнички со посебно расположение.

Најнови вести

Локални избори 2021