четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 14
home Познати

ФОТО: Помина една недела од дочекот на Нова година, но за модното промашување на Сандра се уште се зборува

ФОТО: Помина една недела од дочекот на Нова година, но за модното промашување на Сандра се уште се зборува

Станија го зпаочна овој тренд, а сега и се придружи и поранешната српска мисица.

Дочекот на Новата година е прилика за девојките да се прикажат во издание кои ќе ги привлече погледите, но од примерот на српската мисица Сандра Обрадовиќ, секако не треба да се водат.

2018. ❤️❤️❤️

A post shared by Sandra Obradovic (@missobradovic) on

Таа најлудата ноќ ја помина во еден хотел, заедно во друштво на Оља Црногорац и Јована Гајиќ, згодната сопруга на познатиот српски фудбалер Зоран Тошиќ, но и покрај овие две атрактивни жени, Сандра успеа да биде во прв план, но не поради позитивна причина.

2018✨?

A post shared by Sandra Obradovic (@missobradovic) on

Имено, таа за дочекот облече црвен фустан со длабоки шлицеви речиси до струкот, а згора над тоа, мисицата не носеше ниту долна облека. Секое движење беше нов ризик да покаже нешто што не треба, но за Сандра тоа не беше проблем.

?

A post shared by Sandra Obradovic (@missobradovic) on

Иако доби огромен број критики на сметка на овој стајлинг, таа и во 2018-та продолжи со провокациите и разголените изданија.

Најнови вести

Коронавирус